Kartal Gözü Zeka Oyunu

Ürün Kodu: 70651113

15321 Değerlendirme
50.75 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05462868612

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

En geç 09 Ağustos, 2021 Pazartesi günü kargoda.
Kartal Gözü, 2 kişilik bir strateji ve zeka oyunudur.Oyunun amacı, rakibi hareket edemez hâle getirmektir.• Her oyuncuya ait ellişer adet taş bulunmaktadır. 10×10’luk birbirine eş karelerden oluşan oyun alanında son hamleyi yapan oyuncu oyunu kazanır.• 2 oyuncu da elli taşını oyun alanına uygun bir şekilde yerleştirebilirse oyun berabere bitmiş sayılır.• Kartal Gözü oyunu açık renkli taşlara sahip oyuncunun oyun alanının istediği bir noktasına bir adet taş yerleştirmesiyle başlar.• Oyunda düz hareket ve çapraz hareket olmak üzere iki hareket vardır.• Hamle yapan oyuncu, koni şeklindeki göstergeyi son oynadığı taşın üstüne yerleştirerek son oynanan taşı belirtmelidir.A) Düz hareket: Rakip oyuncunun son koyduğu taşa göre 2 kare atlayarak (sağa, sola, yukarı, aşağı) kendi taşını koyar.B) Çapraz hareket: Rakip oyuncunun son koyduğu taşa göre 1 kare atlayarak (sağa, sola, yukarı, aşağı) kendi taşını koyar.• Tahtadan Taş Kaldırma: Oyuncu kendi taşlarını oyun alanında üçlü, dörtlü veya daha fazla sayıda taşı yukarıdan aşağıya veya sağdan sola yan yana getirdiğinde rakip oyuncunun istediği bir taşını oyun alanından kaldırır.• Sonsuz Döngü Kuralı: Taş kaldırma durumu birbiri ardına aynı alanda oluştuğunda buna sonsuz döngü denir. Bu durumda, taş kaldırma hakkı sadece ilk taşı koyan oyuncuda olur, diğer oyuncunun o bölgede hamle yapması bir hamleliğine yasaklanır.
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır