Topuk Gömleği Topuk Koruyucu Nrd-01

Ürün Kodu: 817

5024 Değerlendirme
35.22 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

TELEFONDA SİPARİŞ VER

05462868612

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

En geç 16 Haziran, 2021 Çarşamba günü kargoda.

TOPUK GÖMLEĞİ

NRD-01 TOPUK KORUYUCU SİLİKON YASTIK,

Ayak bakımları için ve devamlı ayakta çalışmak durumunda olanların rahatlıkla kullanabileceği tasarım harikası silikon topuk çorabı. Gün boyu ayakta durma durumunda olan herkes için çok ideal bir silikon çoraptır. Çatlamış, sertleşmiş ve kalınlaşmış topuklar için tasarlanmış bir silikon çoraptır.

Ayrıca ayak topuklarına uygulamak istediğiniz kremlerin daha hızlı aktif olmasını sağlar. Uygulamak istediğiniz kremi topuklara sürdükten sonra silikon çorap ayağa giyilerek kremin daha hızlı emilimini sağlar. bu sayede cilt yüzeyinin altında derin nem takviyesi yaparak çatlakların giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca topuk koruyucu silikom yastığın bir diğer özelliği ise yazın terlik ile birlikte çok rahat kullanılabilir.

Topuk ağrısına sızısına son. Artık yaz kış kullanacağınız ister çorap altına ister çıplak ayakla kullanın , rahat edin. Topuk çatlaklarına topuk dikeninden kurtulmanıza yardımcı olur. Rahat ve kolay kullanım. İmportance Topuk Koruyucu bakım bunyonu.

Sikon yapısı ve topuk kavraması ile topuklarınızı en yüksek seviyede korumaktadır. Her gün ayaklarımız vücudumuzun yükünü çeker. Bu sebeple en yorgun ve bitkin organlarımızdandır ayaklarımız. Özellikle gün boyu ayakta kalmak ve sert zeminde yürümek bu işlemi daha ağırlaştırır ve daha çok ızdırab çekmemize sebep olur.

İmportance şimdi ayaklardaki yıpranan en fazla bölge olan topuklarımızı onarmak ve topuk çatlaklarının sancısını ve topuk dikeninin acısını en aza indiren ve gün boyu ayakta kalmaktan dolayı sızlayan topuklarımız için yeni, topuk dikeni ve topuk çatlamasını engelleyen ve azaltan bunyon geliştirerek sizlerin hizmetine sunmuştur. Özellikle şişman, gün boyu ayakta kalan ve topuk dikeni topuk çatlaması olan her kesin yaz kış rahatlıkla kullanabileceği topuk bunyonu. Bunyonlar(Halluks valgus) artık medikal ve cerrahi sistemlerle tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır. Tedavinin en önemli prensibi parmaklardaki deformite nedeniyle bozulmuş olan basma kusurunun düzeltilmesidir. Hastalarda medikal tedavide ana prensip parmakların deformitesinin bozduğu ayak mekanik dengesinin çeşitli ortopedik cihazlarla düzeltilmeye çalışılmasıdır. Burada parmak arası silikon, gece takılan makaralar parmağı doğru pozisyona alarak etraf dokunun rahatlatılması ile ağrıyı azaltabilir.

Özel yapılmış tabanlıklar ile hastaların parmak deformitelerinden kaynaklanan yanlış basmaları düzeltilir ve ayakta fazla yük taşıyan bölgelerin dengesi normale döndürülmeye çalışır. Bu ortezlerden fayda görmeyen hastalarda ağrının ortadan kaldırılması ve hastanın daha rahat ayakkabı giymesinin sağlanması için cerrahi tedavi yöntemleri planlanır.

Bunyon nedir nasıl oluşur sonuçları ve tedavisi nasıldır ?

Bunyon ayakta Halluks valgus deformitesine bağlı ortaya çıkan parmak etrafında ki şişliğe verilen isimin genel adıdır. Parmakların eklemi etrafında eklemi korumakla görevli olan yağ yastıkçığı deformite sonucunda ayakkabı içinde basınç altında kalan bölge olur ve buna bağlı olarak reaksiyonel bir büyüme olur. Doku büyüdükçe ayakkabı basıncı artar ve şişlik kızarıklık kalıcı bir hal alır.

Bunyonlara ne sebep olur?

Bunyonların oluşumunda en sık rastlanan sebep ayağa uygun olmayan, ayak parmaklarının doğal olmayan bir pozisyonda sıkan özellikle dar, sivri burunlu ayakkabıların uzun süre giyilmesidir. Bunun yanı sıra bunyonlar artrit ve polio(çoçuk felci)gibi hastalıklarda da oluşurlar. Bunyon formasyonunda genetik sıklıkla bir rol oynar. Fakat bütün bu nedenler bunyonların sadece ufak bir yüzdesini kapsar. Günümüzde kadınların ayaklarında erkeklere göre daha sık ve daha fazla görülür, bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi uzun burunlu, dar burunlu ve yüksek topuklu ayakkabıların giyilmesidir. Bu sebeple bayanların ayak yapılarının görünüşü ve şekli daha orantısız olamaktadır. Bu rahatsızlıktan kurtulmak için yapılması gereken en uygun yöntem uygun ayakkabı seçimidir.

RENK BEYAZ GÖNDERİLİR.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Bu Ürünler de İlginizi Çekebilir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır